Lees hier de ervaringen van klanten.
2 mei 2011
Hallo,
Ik heb onlangs 2 zadels bij u besteld en u vroeg mij om mijn ervaring hier over !
Na vele jaren op verschillende fietszadels gereden te hebben en nu op een ISM zadel wil ik nooit meer een ander zadel. in het begin denk je waar ben ik aan begonnen wat is dit voor zadel !!! :@ maar na +- 60km was de pijn weg en merkte ik geen eens dat ik op een zadel zat of zit !! geweldig ... mijn sport triathlon waarbij de houding al niet optimaal is maakt het met dit zadel een stuk leuker en sneller !
Geweldig zadel raad hem iedereen aan, in het begin pijnlijk maar daarna is het de rolls royce onder de zadels.
sportieve groet Chiel
Toen ik Chiel vroeg of ik deze reactie mocht plaatsen:
"Geen probleem! het is een geweldig zadel echt super."
Hoe een ISM Sport zadel helpt tegen klachten aan de voorzijde + stuitjesproblemen!!


Met dank aan mevr. M. G. te P.
23 februari 2011
Prima zadel!
Ik heb de ISM Adamo breakaway en ik heb er nu +/- 500 km mee gereden.
Na wat afstellen en zoeken vrij snel de juiste stand voor mij gevonden.
Ik heb best veel gezondheidsklachten: Discusprothese in mijn rug onderste niveau S1 – L5, Na blaaskanker nu een Neo-blaas en een chronisch ontstoken prostaat (prostatitis).
Vandaar mijn zoektocht naar een beter passend zadel.
Na wat zoeken op internet het ISM-zadel gevonden. Opmerkelijk dat mijn behandelend uroloog mij tipte over het zelfde zadel als die ik gevonden had. Na telefonisch overleg met Erik dit zadel gekozen en besteld.
Had ik dit maar eerder geweten! Ik hoef nu niet meer om de 5 km tegen een boom aan te staan en de slaapzak is helemaal verledentijd prostaat is geheel vrij van elke iritatie. Wat de duurzaamheid van het zadel is kan ik nu nog niet zeggen natuurlijk. De ultieme proef/ervaring zal zijn 13 juni Friese 11 stedentocht 240 km. Ik zal tegen die tijd nog een review plaatsen. Leuke bijkomstigheid is dat het zadel ook in het wit wordt geleverd staat mooi bij mijn rood/zwart/witte Pinarello fiets.
Voor mensen met zit/zadel problemen probeer dit zadel echt een aanrader.
Ron Hilterman
6 september 2010
Super tevreden. Snelle, nette levering. Erik heeft meegedacht en mij, na jaren zoeken, aan het enige echte zadel geholpen dat mij van zadelpijn heeft verlost! Bedankt!
E.A. te N
29 aug. 2010
Hallo Erik,
Afgelopen mei heb ik het Adamo Peak zadel voor mijn ATB aangeschaft, door omstandigheden ben ik er nu pas mee gaan fietsen.
Aanvankelijk was ik erg huiverig, aangezien iedereen toch het beste verkoopt.
Na montage en op het eerste gezicht het zadel goed afgesteld te hebben ben ik voor het eerst een ritje van +/-35 km gaan maken.
Wat schetst mijn verbazing?, mijn huiverigheid blijkt absoluut ongegrond.
Het geschuif op mijn zadel en het om de paar honderd meter op de pedalen gaan staan is verleden tijd, eigenlijk was het gevoel meteen al goed.
De ongemakken bij het fietsen zijn de eerste keer al met zo'n 90% afgenomen, met name na het fietsen geen enkele gevoelloze of pijnlijke lichaamsdelen.
Voor mij is dit zadel een uitkomst.
Natuurlijk is de kwaliteit van de konstruktie nog even afwachten, maar ongeacht hoe snel het zadel slijt ik zal zeker weer een ISM zadel aanschaffen.
Groeten,
A. van der Vrande
3 april 2010:
Mijn ervaring met het Adamo Road Saddle Zadel
Ik gebruik nu een jaar dit zadel op mijn racefiets. En ik moet nu zeggen……perfect!
In het verleden werd ik altijd moe en begon alles te knellen. Vooral bij mijn lies. Na een prostaat operatie werd me aanbevolen om dit zadel te gebruiken en zoals ik al eerder zei: Grandioos.
Ik ben dan ook van plan om hetzelfde soort zadel op de ATB fiets te gaan zetten.
Tot slot: Om prostaat problemen te voorkomen moet je dit soort zadels gebruiken.
Je zult er absoluut geen spijt van krijgen.
Erwin Meijer
WTC Gorssel
5 september 2009:
Beste ISM zadel met dank aan Triathleet Mariska Kramer,
ik had door haar aanbeveling de moed om van zadel te veranderen.
wat een verschil.
ik heb pas 2 uur ermee gereden (rij circa 6-8) uur per week
ik kan nu veel verder voorover buigen zonder dat het pijn begint te doen op de "zachte" plekken.
zowiezo doordag ik al veel fietste was de overgang naar dit zadel pijnloos.
en wat een revelatie dat je zover naar voren op een zadel kan zitten.
dit geeft weer nieuwe perspectieven in het goedkoop ombouwen van mijn janjansen tour de france fiets naar tri fiets dmv nieuwe seatpost zonder de rijderspositie te compromitteren.
kortom ik ben enthousiast en dit zadel voelt als valsspelen!
op naar boogiesextreme.nl ermee volgende week
groet
Anton uit Friesland